استایل های مردانه مناسب فصل زمستان

همانطور که هر فصل می آید و می رود، لباسی که در هر فصل می پوشید نیز فوق العاده مهم است. زمستان هرچند سرد اما فصل زیبایی از سال است. آب و هوا و شرایط شغلی شما، ترکیب کمد لباس زمستانی شما را تعیین می کند. وقتی صحبت از لباس پوشیدن در آب و هوای سرد به میان می آید، برخی از موارد ضروری به حساب می آیند، تا بتوانید گرم بمانید و در عین حال فوق العاده شیک به نظر برسید. اگر در این هوای سرد به دنبال استایل های زمستانی مردانه هستید، در اینجا فهرستی از لباس های گرم و شیک زمستانی آورده شده است پس در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین لباس های زمستانی مردانه

کت چرم

یکی از پر کاربرترین لباس هایی که هر مردی باید داشته باشد یک کت چرم است. شما می توانید آن را به روش های مختلف و تقریباً با هر چیزی بپوشید. کت چرم یکی از استایل های زمستانی مردانه کلاسیک است که هیچگاه از مد نمی افتد.

کت چرمی

کت جین

برای مردانی که طرفدار ظاهری معمولی و شاداب هستند، کت جین یک گزینه عالی است. اگرچه ممکن است برای شرایط آب و هوایی زیر صفر مناسب نباشد، اما مطمئناً یک لباس عالی برای زمانی است که هوا کمی سرد می شود. اگر آن را با یک ست شیک یا شلوار جین تیره ست کنید، می توانید یک استایل غیررسمی و کژوال داشته باشید. اگر آن را با یقه اسکی و شلوار کتان بپوشید، استایلی رسمی تر خواهید داشت.

بلیزر پشمی

بلیزر پشمی مناسب روزهایی است که می خواهید استایل کژوال و کلاسیک را با هم ترکیب کنید. این ژاکت که در موقعیت‌های نیمه رسمی پوشیده می‌شود، یکی از ملزومات کمد لباس زمستانی است که شما را گرم و شیک نگه می دارد. این کت را می توانید با یک پیراهن دکمه دار برای موقعیت‌های رسمی‌تر یا با یک یقه اسکی برای شب های سرد ست کنید. وقتی دما دوباره شروع به گرم شدن کرد، می‌توانید این آیتم کلاسیک را در دسترس نگه دارید  چون آنقدر سبک است که در کل طول سال می توانید آن را بپوشید.

یقه اسکی

یقه اسکی کلاس استایل شما را بالا می برد. این لباس با یک پیراهن، کت و شلوار یا حتی یک کت جین فوق العاده خواهد شد، بنابراین برای ست کردن این لباس از خلاقیت درونی خود استفاده کنید. تعدادی یقه اسکی را در رنگ های مختلف انتخاب کنید تا بتوانید در ماه های گرمتر و سردتر سال آنها را به نسبت استایل خود تغییر دهید.

یقه اسکی

بافت یقه گرد

بافت یقه گرد، یکی از گزینه های معمولی و در عین حال شیک این لیست، برای گرم نگه داشتن خود در زمستان است که بسیار پر کاربرد است.

ژاکت زیپ دار

پوشیدن ژاکت زیپ دار شما را گرم و شیک نگه می دارد. آنها به خوبی با طیف گسترده ای از لباس ها هماهنگ می شوند و یک راه عالی برای لایه بندی در ماه های سرد سال هستند. برای داشتن ظاهری کلاسیک، یک پیراهن رنگ روشن را همراه با ژاکت پشمی تیره بپوشید. یا با یک شلوار جین، لباسی سرمه ای یا مشکی، آن را به استایلی غیررسمی تغییر دهید. این ژاکت ها با یک پیراهن دکمه دار یا یک یقه اسکی به بهترین شکل استایل می شوند، بنابراین با تغییر یک آیتم می توانید استایل خود را عوض کنید.

عناصر کلیدی لایه بندی لباس زمستانه برای استایل مردانه

در بیشتر مواقع سال پیراهن‌های سبک، کشباف‌ها و شلوارها کاربرد دارند اما زمانی که نیاز به یک استایل گرم دارید، روش لایه بندی زمستانی بهترین راه برای دستیابی به ظاهری گرم و راحت و شیک است.

  • زیر پیراهن
  • پیراهن یا یقه اسکی
  • کراوات یا بدون کراوات
  • ژاکت یا جلیقه
  • کت بلیزر یا اسپرت
  • شلوار زمستانی
  • کت و شلوار زمستانی
  • دستکش و شال
  • کفش و جوراب زمستانی

پیراهن و ژاکت

یکی از محبوب ترین استایل های زمستانی مردانه، ترکیب پیراهن و ژاکت است. یک پیراهن رسمی – یقه باز یا بسته – زیر یک ژاکت بافتنی شیک یا حتی پشمی عالی به نظر می رسد. برای پیراهن از رنگ های روشن تر و برای پلیور از رنگ های تیره پاییزی و زمستانی تمرکز کنید استفاده کنید.

یقه اسکی و ژاکت

لایه بندی استایل زمستانی را با یقه اسکی و ژاکت یا جلیقه امتحان کنید. یقه اسکی زیر ژاکت اسپرت می تواند استایل شما را غیررسمی نشان دهد.

کت و شلوار زمستانی

کت و شلوار پشمی یکی از بهترین استایل های زمستانی مردانه کلاسیک است. هر دو کت و شلوار پشمی دو تکه و سه تکه برای گرم نگه داشتن شما در فصل سرد طراحی شده اند. کت و شلوارهای سه تکه شامل کت، شلوار و جلیقه شیک هستند. می‌توانید از جلیقه برای استایلی که کمی رسمی‌تر است، استفاده کنید. پوشیدن جلیقه همچنان به گرم شدن شما در فصل زمستان می‌کند.

کت و شلوار زمستانه

پالتو و شال گردن

جذابیت پالتو و شال را دست کم نگیرید. پالتو و شال که یک استایل زمستانی مردانه کلاسیک است، به شما این امکان را می‌دهد که در عین داشتن یک استایل رسمی، در زیر پالتوی خود لباس‌های غیررسمی و آزاد بپوشید.

در مناطق سردتر، بسیاری از آقایان علاوه بر کت و شلوار زمستانی یا کت و شلوار ورزشی، یک پالتو نیز می پوشند. این نوع سبک پوشش دارای دو کت روی هم، در اروپا کاملا عادی است.

ژاکت و کت اسپرت

یکی دیگر از استایل های زمستانی مردانه عالی، پوشیدن یک کت اسپرت گرم زمستانی روی یک ژاکت یا بافتنی است. یک ژاکت شیک می تواند در دفتر کار به عنوان لباس غیر رسمی کاری عالی به نظر برسد. افزودن یک کت اسپرت شیک فرم ژاکت و اندام شما را زیباتر نشان می دهد.

جزئیات تکمیل کننده استایل زمستانی

برای اینکه در زمستان گرم و شیک بمانید، بهتر است از کلاه، شال گردن، جوراب و کفش زمستانی استفاده کنید. کلاه و شال گردن مانند کراوات، می‌توانند رسمی و کاربردی باشند یا یکی از آیتم های سبک کژوال استایل زمستانه شما باشند.

پوشیدن یک جفت جوراب ضخیم‌ نیز به گرم نگه داشتن پاهایتان در زمستان کمک می کند.

برای جلوگیری از سرمازدگی از دستکش چرمی نرم استفاده کنید. دستکش های چرم با هر لباسی که دارید عالی به نظر می رسند و راهی عالی و شیک برای گرم نگه داشتن دستانتان هستند.

دستکش چرمی

کفش های زمستانی مردانه

با سردتر شدن آب و هوا، فقط پالتو و شال گردن نیست که ما را گرم نگه دارند. کفش های زمستانه نیز به گرم شدن پاهای شما کمک میکنند. بسته به استایلی که دارید، بوت های چرم بلند یا بوت های زمستانه اسپورت را می توانید انتخاب کنید. برای دستیابی به بهترین استایل کفش زمستانی با ما همراه باشید.

بوت چرم

بوت های چرم گزینه مناسبی برای پاییز و زمستان هستند. اگر یکی از آنها را دارید، می توانید آن را با کت و شلوار رسمی یا با هر لباس نیمه رسمی بپوشید.

بوت بروگ

این بوت زمستانی را باید حتما داشته باشید. این کفش ها مقاوم در برابر آب و سرما هستند که پاهای شما را در زمستان گرم نگه می دارند و ظاهری رسمی دارند که باعث میشوند مانند یک رئیس به نظر برسید. در حالی که چکمه های بروگ به دلیل مقاوم بودن در زمستان معروف هستند، کفش های معمولی بروگ واقعاً اینطور نیستند.

بوت دربی

چکمه های دربی کفش های زمستانی هستند که ظاهر شما را رسمی تر نشان می دهند. این بوت در طیف گسترده ای از رنگ های خنثی مانند قهوه ای، خرمایی و مشکی موجود است که کاملاً با هر چیزی ست می شوند.

بوت چلسی

اعضای گروه معروف بیتلز از جمله کسانی بودند که در دهه 60 میلادی کفش های چلسی را محبوب کردند. برای داشتن استایلی شیک برای روز یا شب، می توانید آنها را با جین یا کت و شلوار ست کنید.

بوت چوکا

این کفش که به آن چکمه صحرا نیز می‌گویند، مانند چکمه های چرمی معمولی است. این مدل از کفش ها در قرن بیستم محبوب شدند، اما همچنان بسیاری از مردان شیک پوش در ماه های سرد سال این کفش ها را می پوشند. این مدل بوت هم برای لباس های نیمه رسمی و هم برای لباس های روزمره مناسب است.

کفش چرم

سخن آخر

از امتحان ایده‌ها و ترکیب‌ استایل های زمستانی مردانه مختلف در این زمستان لذت ببرید و استایل شخصی خود را پیدا کنید تا از دیگران متمایز شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *